Budnex
Twój wypoczynek i inwestycja
Inwestuj, wypoczywaj, zarabiaj...
PL GB DE

Apartamenty Porta Mare Wellness i Spa

Z ogromną przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy budowę drugiego etapu inwestycji, jaką jest Kompleks Wypoczynkowo-Rekreacyjno-Rehabilitacyjny Porta Mare w Dziwnówku. Efektem pierwszego, rozpoczętego w 2010 r., etapu jest zrealizowany w 2013 r. apartamentowiec wschodni, znany pod nazwą Porta Mare APARTAMENTY PRZY PLAŻY

W aktualnie rozpoczętym etapie Porta Mare WELLNESS & SPA powstanie obiekt składający się z 378 apartamentów oraz pełnej bazy rekreacyjno-rehabilitacyjnej.

Kompleks zostanie wyposażony w basen, boiska, sale konferencyjne i restauracje oraz gabinety obejmujące pełny zakres zabiegów WELLNESS & SPA.

Odkryj potencjał inwestycyjny jaki niesie unikatowa lokalizacja przy samej plaży!

Krzysztof Nuckowski

Katalog Inwestycji - Porta Mare WELLNES & SPA (Pdf - 11,7 MB)

Termin zakończenia pierwszej części inwestycji zaplanowaliśmy na koniec 2018 roku.

665 109 671, 91 381 1162 apartamenty@portamare.pl

Polecamy również nasze inwestycje w innych miastach:

Gorzów Wlkp.Zielona GóraPoznańSwarzędzSzczecin

Obecnie "BUDNEX" jest największą firmą deweloperską działającą w Województwie lubuskim i 12 deweloperem w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem liczby wybudowanych mieszkań w latach 2008-2012. Na przestrzeni swojej działalności Spółka zrealizowała ponad 8000 lokali mieszkalnych oraz otrzymała wiele nagród i wyróżnień związanych z prowadzoną przez siebie działalnością.

Apartamenty nad morzem sprzedaż

Jesteśmy firmą o krajowym kapitale i rodowodzie. Funkcjonujemy na rynku od 1996 r. i od tego czasu zdążyliśmy wypracować sobie pozytywny wizerunek wśród naszych klientów. Obecnie jesteśmy jedną z najprężniej funkcjonujących firm deweloperskich na terenie m.in. Ziemi lubuskiej i Wielkopolski. Swoją działalność w zakresie budownictwa prowadzimy w ramach rodzinnej spółki.

Gazele BiznesuLubuski Lider BiznesuLubuski Mister BudowyDiamenty ForbesCIJIV Kamieński Powiatowy Konkurs Gospodarczy